Yuvarlak Yatak Modelleri

Son yılların modern dizayna sahip yatak odası ve yatak modelleri arasında dairesel hatlara sahip, farklı kombinasyonlarla zenginleştirilmiş modelleri görmekteyiz. Klasiğin dışına çıkarak, hayatımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz yatak odalarımızda huzurun ilk planda olması gerekir. Güzel bir nevresim modeli ile daha da estetik hale gelebilecek yataklarımızı dairesel yani yuvarlak olarak seçmemiz, bizlere alışılagelmişin dışında bir tasarım özelliği sunacaktır.

Genellikle yuvarlak yatak modelleri ile uyumlu olan gardıroplar, yuvarlak aynalarla tasarlanmaktadır. Bu yatak modellerin bir diğer avantajı da, çocuklarımızın köşelerine çarptıklarında veya takıldıklarında herhangi bir şekilde zarar görmeyecek olmasıdır. Hem ergonomik, hem modern hem de içimizi ısıtacak yuvarlak yatak modellerini satın aldıktan sonra, yatağımıza uyumlu bir nevresim takımı ile çok daha estetik bir görünüm kazandırabiliriz.

Ayrıca son yılların bir diğer modası olarak karşımıza çıkan yatak odalarındaki yatakların karşı duvarında yer alan TV ünite formları, odamıza farlı bir hava katabilecek, yorgun geçen günün sonunda, rahat ve huzurlu yatağımıza uzandığımızda keyifli bir seyir imkanı sunacaktır.

Benzer Dekorasyon Örnekleri

  • TV Ünite ModelleriTV Ünite Modelleri Evimizde en çok vakit geçirdiğimiz mekanların başında televizyonun olduğu oda, kimisine göre bu salon veya oturma odası olarak […]
  • Yeni Yemek Odası Takımları 2016Yeni Yemek Odası Takımları 2016 Yemek odası takımları 2016 yılına zarifliği, şıklığı ve kullanışlığıyla kendini yenilemiş durumda. Şıklık ve zarafeti bir araya getiren […]
Haberler