Yeni Örgü Etek Modelleri

Örgü etek modellerinin modası ne kadar geçse de günümüzde çok tercih ediliyor ve örülüyor. Farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanlarımız dışardan hazır almak yerine kendi el emekleri ile yapıp giyiyorlar.

En güzeli bence örgüdür kızlar dışardan hazır almayın eviniz de kendi istediğiniz gibi örüp giyebilirsiniz hatta kombin bile yapabilirsiniz.

Kış aylarında özellikle bu örgü etekler en güzel uzun çizme modelleri ile kombine yapılır. Örgü etekler de en çok düz modeller tercih ediliyor ama sizde desenli de renkli de yapabilirsiniz karar sizlerin.

Şimdi basit örgü etek modeli arayan bayanlarımız varsa buyursunlar galerimize. Ben özellikle en kolay olanları seçtim ve sayfama ekledim umarım bulduklarımı sizler de çok beğenirsiniz.

Yeni Örgü Etek çeşitleri

Benzer Dekorasyon Örnekleri

  • Örgü Laptop KılıflarıÖrgü Laptop Kılıfları Hanımlar nasılsınız eminim ki bugünde süpersiniz ben sizlere paylaşımlar yaptığım sürece her zaman kendimi iyiyim evet hanımlar bugün her […]
  • Dekoratif  sehpa modelleriDekoratif sehpa modelleri Dekorasyonda el emeği göz nuru olan danteller artık kendini makine ile yapılan yapay sehpalara bıraktı. Öncelerden dantellerimizi örüp […]
Haberler