Farklı Örgü hırka modelleri

Günümüzde hamarat kadınlarımız tarafından gerçekten çok güzel örgüler yapılır hem yazlık için , hem de kışlık için. Evlerimizde olmazsa olmazlardan birisi de örgü olarak hırka modelleridir değil mi. Bizde marifetli kadınlarımızın yapmış olduğu en yeni hırkaları netten bulup bir araya topladık ve galerimize ekledik.

Şimdi hırkaları birçoğunuz beğenecek peki nasıl örülür. Örgü örmeyi bilen bayanlarımız her türlü örebilir ister tığ ile isterse de şiş ile. Ama tabiki de zorlanmamak için bunların şiş ile yapılması gerek. Galerimizde renk renk ve çeşit çeşit hırkalar yer alıyor beğendiğinizi seçip örmeye başlayabilirsiniz.

Örgü hırkalar genelde kışın daha çok yapılır ama son zamanlar da yaz ayı için de yapılmaya başlandı çünkü serin havalardan korunmak için. O zaman buyurun hep beraber hırkalarımıza göz atalım.

bayan Farklı Örgü hırka modelleri

Benzer Dekorasyon Örnekleri

  • Tepsi ÖrtüsüTepsi Örtüsü Tepsi örtüsü modeli son zamanlar da çok yapılmaya başladı. Bizler de bulduğumuz en güzel tepsi örtüsünü sizler için sayfamıza ekledik. […]
  • Aşamalı Örgü Patik ÖrnekleriAşamalı Örgü Patik Örnekleri Kış aylarının vazgeçilmezi olan ve bayanlarımız tarafından zevkle örülen örgülerden birisi de patik modelleridir. Anneler kendilerine , […]
Haberler