Bayan yırtık jean modelleri

Bu yılın moda olan ve genç kızlarımız tarafından büyük ilgi gören yırtık jean modelleri ile kızlar sizlerleyim. Evet Bu sezon en çok tercih edilen yırtık jean örneklerini burada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Her rengi ise kolayca bulunuyor mavi , açık mavi , siyah , buz mavisi ve koyu mavi gibi. Ama günümüzde renk olarak en çok açık mavi tercih edilmektedir. Altına ise güzel bir beyaz renk converse tercih ettiğiniz zaman da harika olabilirsiniz. Emin olun kızlar bu tarz sizi spor ve şık gösterecek.

O zaman bu sezon ünlü moda markaları tarafından tasarlanmış olan örneklere gelin hep beraber galerimde bakalım. Beğenenler ise en yakın mağazalardan satın alabilir. Farklı tarz yaratmak isteyen genç kızlarımız ise galerimizdeki örneklere göz atabilir.

Bayan yırtık jean modelleri

Benzer Dekorasyon Örnekleri

  • 2013 Jean modelleri2013 Jean modelleri Birbirinden farklı ve değişik çeşitleri bulunan 2013 jean kot pantolon modelleri ile karşınızdayız. En moda jean burada. Bol kesimler […]
  • Bayan kahkül topuz saç modelleriBayan kahkül topuz saç modelleri 2016 yılı saç modasında bu sezon en ön planda kahkül topuz saç modelleri geliyor. Özellikle bu saç modelleri günümüzde genç kızlar […]
Haberler